Vienbučių namų projektavimas

Vienbučių gyvenamųjų namų projektų sukuriame ir statybos leidimų išimame daugiausiai.

Tai individualūs namai, skirti vienos šeimos poreikiams, dažniausiai projektuojami ir statomi paties Užsakovo savo poreikiams. Labai džiaugiamės, kai Užsakovai geba tiksliai įvardinti savo šeimos poreikį, jiems tereikia mūsų patirties, kaip racionaliai tai suprojektuoti.

Rengiant vienbučio gyvenamo namo projektą statybos leidimui gauti, privaloma tokia projekto sudėtis:

  1. Architektūrinė dalis.
  2. Sklypo plano dalis.
  3. Konstrukcijų dalis.
  4. Lauko vandentiekio ir nuotekų, lietaus projektas.
  5. Elektros tinklų projektas.
  6. Pastato energetinio naudingumo skaičiavimai.

Pradedant rengti gyvenamojo namo projektą užsakysime sklypo topografinę nuotrauką, padėsime užpildyti visus reikalingus prašymus projektavimo sąlygoms gauti.

Priklausomai nuo namo dydžio ir sprendinių, rekomenduojame atlikti sklypo geologijos tyrimus, kurie yra būtini konstruktoriui, kad galėtų atlikti teisingus skaičiavimus ir pasiūlytų optimaliąs kaštų atžvilgiu statybos medžiagas, jų kiekius ir sprendimus. Pagal šios ataskaitos duomenis konstruktorius sprendžia, kokio gylio ir savybių projektuotini pamatai.

Mes pasirūpinsime visu projektavimo procesu ir visų reikalingų projekto dalių parengimu tinkamu laiku. Dirbame tik su itin kruopščiais ir atsakingais konstruktoriais ir profesionaliais atskirų projekto dalių projektuotojais, kurie turi reikiamus kvalifikacijos sertifikatus ir būtinus veiklos draudimus.

Parengę ir su užsakovu susiderinę architektūrinę dalį, siunčiame projektuojamo namo duomenis į savivaldybę, kurios teritorijoje projektuojamas namas, paskaičiuoti Infrastruktūros plėtros įmokos dydį. Jis skirtingose savivaldybėse yra skirtingas ir svyruoja nuo 1 iki 40-50 eur/ kv. m.

Prieš pateikiant projektą tikrinimui į Infostatybą Užsakovas moka žyminį mokestį už statybos leidimo išdavimą. Jis mokamas į VMI sąskaitą – 93 Eur.

Darbų pavyzdžių pateikiame Projektai skiltyje.