Paslaugos

Esame sukūrę bei įgyvendinę dešimtis individualių namų projektų, visuomeninių, komercinių pastatų ir interjerų projektų. Savo konsultacijomis, sukaupta patirtimi ir idėjomis mes padėsime Jums apsispręsti dėl tinkamiausių sprendimų.

Individualių namų, dvibučių, kotedžų, daugiabučių, visuomeninių ir komercinių objektų projektavimas, projektų derinimas ir statybos leidimų gavimas.

Koordinuojame visą projektavimo procesą iki statybos leidimo gavimo. Dirbame tik su aukštos kvalifikacijos atskirų projekto dalių projektuotojais, konstruktoriais, turinčiais didelę patirtį, reikalingus atestatus ir veiklos draudimus.

Ilgametė patirtis, turimas ypatingų statinių PV atestatas suteikia teisę dirbti ir su didelės apimties projektais. Objektai pagal mūsų rengtus projektus pastatyti arba yra statomi visoje Lietuvoje.

Rengiame projektinius pasiūlymus, projektus statybos leidimui gauti.

Konsultuojame perkant sklypus, patalpas, investicinius projektus, nustatant vystymo galimybes ir apimtis. Patys esame aktyvūs investuotojai, visuomet ieškantys ir randantys perspektyvių galimybių uždirbti statant vienbučius/ dvibučius namus arba kokybiškai įrengiant butus.

Turime daugiau nei 10 metų praktinę statybų ir interjero sprendimų patirtį tiek objektuose Vilniaus Senamiestyje, tiek ir naujos statybos butuose, namuose. Tai leidžia Užsakovams siūlyti optimalius, laiko patikrintus sprendimus.

Esame inovatyvūs, nuolat tobuliname savo kvalifikaciją ir paslaugų kokybę. Aktyviai dalyvaujame parodose, konkursuose, mokymuose, seminaruose.

Pasitarkite su mumis prieš priimdami sprendimą!

Dirbame visoje Lietuvoje. Nuo A iki Z. Ir dar daugiau!