Dvibučių namų projektavimas

Dvibučiai namai- puiki vienbučių namų alternatyva teritorijose, kur žemės kaina didelė, sudėtinga arba visai neįmanoma padalinti didesnio sklypo į kelis mažesnius.

Protingai suplanavus dviejų butų gyvenamąjį namą, jis mažai kuo skirsis nuo vienbučio gyvenamojo namo- tik tuo, kad turės bendrą sieną su kaimynu. Jei sklypas yra dėkingas ir leidžia formuoti net atskirus įvažiavimus- kaimyno gyvenimo šalia galima net ir nepajausti. Na, nebent draugiškai ryte pasilabinti 🙂

Rengiant dvibučio gyvenamo namo projektą statybos leidimui gauti, privaloma tokia projekto sudėtis:

  1. Architektūrinė dalis.
  2. Sklypo plano dalis.
  3. Konstrukcijų dalis.
  4. Lauko vandentiekio ir nuotekų, lietaus projektas.
  5. Elektros tinklų projektas.
  6. Pastato energetinio naudingumo skaičiavimai.

Pradedant rengti namo projektą užsakysime sklypo topografinę nuotrauką, padėsime užpildyti visus reikalingus prašymus projektavimo sąlygoms gauti.

Priklausomai nuo namo dydžio ir sprendinių, rekomenduojame atlikti sklypo geologijos tyrimus, kurie yra būtini konstruktoriui, kad galėtų atlikti teisingus skaičiavimus ir pasiūlytų optimaliąs kaštų atžvilgiu statybos medžiagas, jų kiekius ir sprendimus. Pagal šios ataskaitos duomenis konstruktorius sprendžia, kokio gylio ir savybių projektuotini pamatai.

Parengę ir su užsakovu susiderinę architektūrinę dalį, siunčiame projektuojamo namo duomenis į savivaldybę, kurios teritorijoje projektuojamas namas, paskaičiuoti Infrastruktūros plėtros įmokos dydį. Jis skirtingose savivaldybėse yra skirtingas ir svyruoja nuo 1 iki 80-100 eur/ kv. m.

Mes pasirūpinsime visu projektavimo procesu ir visų reikalingų projekto dalių parengimu tinkamu laiku. Dirbame tik su itin kruopščiais ir atsakingais konstruktoriais ir profesionaliais atskirų projekto dalių projektuotojais, kurie turi reikiamus kvalifikacijos sertifikatus ir būtinus veiklos draudimus.

Prieš pateikiant projektą tikrinimui į Infostatybą Užsakovas moka žyminį mokestį už statybos leidimo išdavimą.

Darbų pavyzdžių pateikiame Projektai skiltyje.