Konsultacija įsigyjant sklypą

Dažniausiai Užsakovai kreipiasi į Architektą jau įsigiję sklypą ir turėdami nuosavybės dokumentus. Vis tik mes rekomenduojame dar prieš priimant sprendimą įsigyti patinkamą sklypą kreiptis į Architektą.

Specialistas peržiūrės sklypo dokumentus, teritorijos detalųjį/ žemėtvarkinį ir aukštesnio, savivaldybės lygmens planavimo dokumentus, kurie lemti, ar įsigijamame sklype galėsite projektuotis ir pasistatyti tai, ką planuojate.

Ne mažiau svarbu tinkamai įvertinti ir esančias komunikacijas. Jų buvimas ar nebuvimas gali lemti sklypo patrauklumą, o kitą kartą- ir dešimtis tūkstančių eurų neplanuotų išlaidų.

Esant poreikiui, su Užsakovu vykstame į sklypą detalesnei apžiūrai.

Per darbo metus teko ne sykį matyti brangiai sklypą įsigijusio Užsakovo neviltį sužinojus, ką jis gali projektuotis ir statyti, kokie reglamentai, papildomi ribojimai ir reikalavimai keliami sklypui ar teritorijai.

Konsultacija įsigyjant sklypą- mokama paslauga. Vienkartinė konsultacija- 150 eur + PVM (iki 2 darbo valandų). Jei surinkti duomenims, jiems analizuoti ar bendrauti su pirkėju/ pardavėju aiškinantis poreikį reikia daugiau laiko- taikome valandinį įkainį – 60 eur + PVM už valandą. Tiesa, užsakant projektavimo paslaugas pas mus- konsultacija įsigyjant sklypą Jums papildomai nekainuos.