Apie mus

Jurgita Žiaugaitė-Lapinskienė 2004 metais baigė Vilniaus dailės akademijoje Architektūros studijas ir gavo Magistro diplomą.

2004-2007 metais dirbo Vilniaus miesto savivaldybėje, Miesto plėtros departamente specialiste. Dalyvavo darbo grupėje, rengusioje Vilniaus miesto Bendrąjį planą iki 2015 metų.

Nuo 2007 metų dirbo UAB „Architekton“ architekte. Įmonėje rengė daugiabučių namų, komercinių objektų, vienbučių/ dvibučių namų projektus, taip pat- detaliuosius planus ir sklypo formavimo- pertvarkymo projektus.

2008 metais Lietuvos Architektų Rūmuose išlaikė kvalifikacinius egzaminus ir gavo Architekto kvalifikacijos atestatą Nr. A-1611. Šiuo atestatu Jurgitai suteikta kvalifikacija: Teritorijų specialiojo ir detaliojo plano; statinio projekto, statinio projekto vykdymo priežiūros (gyvenamųjų ir visuomeninės paskirties statinių grupėse); statinio projekto architektūrinės dalies, statinio projekto vykdymo priežiūros architektūrinės dalies (gyvenamųjų ir visuomeninės paskirties statinių grupėse) vadovas. Statinių kategorija: ypatingi statiniai.

Šiuo metu dirba UAB „Online media“ architekte.

 

Justinas Lapinskas 2004 metais baigė Vilniaus universiteto Žurnalistikos fakultetą ir gavo Magistro diplomą.

2004-2011 metais vystė įvairius interneto projektus.

2011-2015 metais pagal Turto valdymo sutartį su savininku administravo Prekybos ir pramogų centrą Panevėžyje „Babilonas“. Mūsų įmonė UAB „Online media“ buvo atsakinga už prekybos ir pramogų centro plėtrą, darbą su nuomininkais, visą rinkodarą.

Nuo 2015 metų aktyviai dirba su stambių NT projektų plėtra, investicinių planų rengimu, įvairios paskirties žemės sklypų vystymu ir investuotojų paieška.

Nuo 2020 metų kartu su Jurgita pradėjo aktyviai dirbti projektavimo srityje: užsakovams projektuoja vienbučius- dvibučius namus, komercinius objektus, ruošia projektinius pasiūlymus, dalyvauja įvairiuose architektūriniuose konkursuose, rengia detaliuosius planus, žemėtvarkinius projektus ir juos derina valstybės institucijose.

Architektai.com veikia ir paslaugas, konsultacijas teikia nuo 2004 metų.

Aplankykite mūsų Facebook puslapį.